Геопортал НУБіП України

EO-1 EO-1 Цілями проекту є розробка інформаційних технологій отримання даних полігонних та дистанційних вимірювань для оцінки стану сільськогосподарських культур, що відповідають міжнародним стандартам щодо обміну геопросторовою інформацією та включають розподілену систему отримання, зберігання та надання супутникової інформації, а також Web-сайт полігону України на порталі JECAM для відпрацювання методів моніторингу стану рослинності. Для відпрацювання технологій буде використано полігон для наземних вимірювань.

В ході виконання проекту отримані наступні результати:

  1. Розроблена інформаційна технологія вимірювання, отримання, зберігання, надання користувачам даних наземних полігонних досліджень та супутникових продуктів в сфері агромоніторингу.
  2. Створена база даних наземних та дистанційних вимірювань для полігону на базі дослідного господарства ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція», який є частиною Українського сегменту проекту JECAM.
  3. Розроблено та наповнено веб-сайт — українську частину порталу проекту JECAM.

Геопортал

мобільність, зручність, простота

Ефективність роботи сільсько-господарських підприємств залежить від інформованості про стан посівів, здатності системно аналізувати наслідки проведених робіт та заходів та оперативно реагувати на ситуацію на полях. Використання супутникових даних дозволяє підвищити рівень контролю роботи підприємства.

Переваги геопорталу

  • Можливість роботи в заданому часовому діапазоні;
  • Можливість гнучкого налаштування динамічних шарів і продуктів на базі існуючої на геопорталі інформації;
  • Зручний Web-інтерфейс та засоби візуалізації.
  • Відсутність прив'язки до робочого місця.

Доступ та реєстрація

Вийти